Lunch Time Łódź - Montenegro

Dzis polecamy:

JAGNJETINA U TIJESTU

Jagnięcina w cieście francuskim z suszonymi pomidorami

Cena: 49zł

Zapraszamy do zapoznania sie z calym menu

Lunch time

Restauracja Montenegero zaprasza Państwa na bałkański lunch time. Łódź to miasto, gdzie nas znajdziesz. Gdy liczą się wyjątkowe smaki i aromaty, nasze menu na pewno spełni wszystkie Państwa oczekiwania! 

 

W przerwie w pracy warto posilić się czymś, co da energię do dalszego działania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej restauracji w porze lunchu – to czas, gdy mogą Państwo zasmakować w naszych bałkańskich specjałach w jeszcze niższej cenie. Przygotowaliśmy szeroką gamę naszych potraw, które z pewnością będą wspaniałym pomysłem na lunch jak w Czarnogórze.

 

 

Serwujemy nasze najpopularniejsze specjały, w tym mięsa takie jak ćevapčići – paluchy z mięsa siekanego, gurmanska pljeskavica – bryzol z mięsa siekanego nadziewany serem i szynką, leskovačka pljeskavica – bryzol z mięsa siekanego na ostro, pileći ražnići rolovani u slanini – szaszłyk drobiowy zawijany w boczku, a także pyszne sałatki w bałkańskim stylu – petrovačka salata, šopska salata, srpska salata oraz paprika salata. Dodatkowo także oferujemy dania kuchni polskiej. Z aktualnym menu można zapoznać się na naszej stronie na Facebooku.

 

W Restauracji Montenegro zadbamy o to, aby Państwa doznania smakowe były jedyne w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że zdecydują się wówczas Państwo na częstsze korzystanie z naszej restauracji. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku między 12:00 a 16:00 – w tym czasie serwujemy nasze wyjątkowe dania luchnowe kuchni bałkańskiej w atrakcyjnej cenie 19 złotych za cały lunch – to najlepszy wybór, ponieważ w tej bardzo przystępnej cenie czeka na Państwa duża porcja naszych wspaniałych regionalnych dań kuchni bałkańskiej.

 

 Zapraszamy do odwiedzenia Restauracji Montenegero na lunch time – Łódź, ul. Wólczańska 51 – to doskonała okazja, aby zasmakować w specjałach Czarnogóry!