Mecze na żywo Łódź - live | siatkówka | liga mistrzów - Montenegro

Dzis polecamy:

JAGNJETINA U TIJESTU

Jagnięcina w cieście francuskim z suszonymi pomidorami

Cena: 49zł

Zapraszamy do zapoznania sie z calym menu

Imprezy Sportowe

 

ZAPRASZAMY NA ROZGRYWKI LIGI MISTRZÓW!

BEDZIEMY NA ŻYWO NADAWAĆ MECZE


W Restauracji Montenegro oferujemy nie tylko wyjątkowe potrawy kuchni bałkańskiej, ale również zapraszamy na mecze na żywo – Łódź ma tylko jedno takie miejsce, gdzie można połączyć te dwie przyjemności i to właśnie nasza restauracja!

 

To właśnie u nas mogą Państwo wspólnie z rodziną oraz przyjaciółmi przeżyć najważniejsze wydarzenia sportowe w najlepszej atmosferze – to między innymi Ekstraklasa, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Liga Mistrzów na żywo – Łódź. Również zobaczyć można u nas wiele innych ważnych widowisk sportowych – jesteśmy gotowi zawsze wtedy, gdy dzieje się coś ciekawego nie tylko w piłce nożne, ponieważ amatorów naszej drużyny siatkarskiej na pewno zainteresuje u nas siatkówka na żywo. Łódź ma wiele różnych lokali, gdzie można zobaczyć ekscytujące mecze, ale to właśnie u nas mogą Państwo spędzić czas przy wyśmienitych potrawach bałkańskich i znakomitych trunkach w prawdziwej atmosferze widowiska sportowego.

 

U nas mają Państwo zapewnione wrażenia na najwyższym poziomie – posiadamy nowoczesny sprzęt, na którym wyświetlamy mecze. To trzy duże ekrany, które gwarantują najlepsze doznania podczas ekscytujących chwil w trakcie spotkań, dlatego śledzenie na bieżąco poczynań swoich faworytów będzie jeszcze łatwiejsze i nie przegapią Państwo żadnej ważnej akcji.

 

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na odwiedziny właśnie w naszej restauracji, mamy także pełną gamę świetnych ofert. W trakcie trwania spotkań sportowych oferujemy piwo w atrakcyjnych cenach – 0,5 litra tylko za 6 złotych. Oczywiście, serwujemy również nasze wspaniałe dania kuchni bałkańskiej, które oczarują każdego smakosza, a także tradycyjne dania kuchni polskiej. Każdy znajdzie u nas dla siebie coś pysznego – z menu można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

 

Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że w trakcie ważnego meczu nie zabraknie dla Państwa miejsca w naszej restauracji, zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji.

 

Restauracja Montenegro – zapraszamy na mecze live – Łódź, ul. Wólczańska 51 – warto kibicować z nami!